Szkolenia

Na liście usług świadczonych przez Agencje znajduje się szeroki wachlarz działań pozwalających zadbać o wizerunek marki, przeprowadzić skuteczny rebranding, rozwinąć i dostosować działalność w mediach społecznościowych do potrzeb konkretnej grupy odbiorczej.

Tworzymy efektywne kampanie reklamowe, które na długo zapadają w pamięci odbiorców, prowadzimy biuro prasowe, organizuje konferencje oraz wydarzenia branżowe. Dokładamy wszelkich starań by każdy Klient mógł poczuć się w naszej Agencji wyróżniony dzięki indywidualnemu podejściu.

Chcąc dzielić się z naszymi Klientami zdobywaną przez lata wiedzą w dziedzinie PR-u i marketingu, w ofercie Agencji pojawiły się również szkolenia. Na co dzień wspieramy firmy w ich działaniach, nie zawsze jednak możemy brać czynny udział w kreowaniu i pielęgnowaniu wizerunku marki. Mając to na uwadze wśród naszych usług znalazły się szkolenia z wystąpień publicznych, z działań digitalowych, a także szkolenia pozwalające zgłębić tajniki PR-u. Współpracujemy z największymi specjalistami w branży, co daje gwarancję wysokiej jakości szkoleń, pozwalających zdobyć cenną wiedzę. Dokładamy starań, by szkolenia prowadzone w imieniu Agencji bazowały na rzetelnych, kompleksowych i możliwych do wykorzystania w codziennym funkcjonowaniu firmie informacji.

Szkolenia z wystąpień publicznych
Szkolenia digitalowe
Szkolenia PR

Plan szkoleniowy łączy w sobie elementy wiedzy teoretycznej, z ćwiczeniami pozwalającymi wykorzystać i utrwalić zdobyte informacje w praktyce. Naszym celem jest przygotowanie Klientów do śmiałych wystąpień publicznych, odważnych kroków w internecie, opartych na wykorzystaniu szerokiego wachlarza digitalowych możliwości, a także umiejętnego prowadzenia działań mających na celu zadbanie o wizerunek marki.