Jako agencja marketingowa patrzymy całościowo na marki, które obejmujemy opieką.

Wywodzimy się z tzw. klasycznej reklamy, duże doświadczenie z tego obszaru uzupełniamy o pełne spektrum usług digitalowych – od działań e-commerce, budowę serwisów, pozycjonowanie i działania SEO, przez kampanie displayowe, po e-mail marketing. Przygotowujemy indywidualne strategie dostosowane do potrzeb zarówno Klienta, jak i odbiorców zarządzanej przez niego marki. Sięgamy po różne narzędzia i kanały komunikacji, dzięki czemu każdy obsługiwany przez nas brand zyskuje unikalny charakter.

Powierz nam swoje marketingowe i contentowe działania

Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie komunikacji z potencjalnym odbiorcą. Aby jednak witryna spełniała swoją funkcję, musi być widoczna w propozycjach wyszukiwarki oraz być przyjazna użytkownikom. Zajmujemy się tworzeniem i pozycjonowaniem domen, dbamy o poprawność kodu, frazy kluczowe i odpowiednie linkowanie. Łączymy serwisy z aukcjami Allegro, Zakupami Google, Google Analytics i innymi usługami. Oferujemy kompleksowe działania związane z e-commerce’m – przygotowujemy spójne, wielokanałowe strategie dopasowane do aktualnych trendów rynkowych. Nie interesuje nas sztuczne nabijanie statystyk – priorytetem jest dla nas tworzenie społeczności wokół marki. Służą temu m.in. działania z zakresu content marketingu – dzięki wysokiej jakości treściom pozyskujemy zainteresowanie grup docelowych i budujemy zaufanie. Tworzymy multimedialne przekazy maksymalnie angażujące odbiorców – tworzymy artykuły, vlogi, podcasty. Razem z zespołem specjalistów realizujemy kampanie wideo. Budujemy architekturę marek i kreujemy złożone kampanie marketingowe. Współpracujemy z influencerami, przygotowujemy konferencje, targi, śniadania prasowe i briefingi, organizujemy wyjazdy dla dziennikarzy, spotkania one-to-one dla środowisk biznesowych, dziennikarzy, liderów opinii. Tworzymy skuteczne, ale przyjazne konsumentom kampanie display’owe. Cały czas monitorujemy efekty podjętych działań i na bieżąco je korygujemy – w ten sposób jesteśmy w stanie zoptymalizować strategię w taki sposób, by zmaksymalizować zyski.

Marketing dla branży farmaceutycznej

Marketing dla branży modowej

Marketing dla przemysłu

Marketing dla branży spożywczej

Marketing dla instytucji publicznych

Strategia marketingowa

Wprowadzanie marki na rynek

Wprowadzanie produktu na rynek

Branding

Repozycjonowanie marki

Kompleksowe podejście Agencji do wszelkich działań marketingowych pozwala na opracowanie holistycznej strategii reklamowej.

Reklama klasyczna

Nie zawsze to, co innowacyjne może przynieść nam sukces. Pracując nad kampaniami reklamowymi warto korzystać z całego bogactwa zasobów i narzędzi, jakie powstały na przestrzeni lat.

Materiały promocyjne

Istnieje wiele powodów, dla których warto wziąć pod uwagę przygotowanie materiałów promocyjnych w kampanii reklamowej. Niekiedy są to drobne gadżety z logiem firmy, z hasłem reklamowym, mają one jednak wielką moc.

Marketing 360

Oferujemy usługi z zakresu zarządzania marką i doradztwa biznesowego – obserwujemy trendy, analizujemy ryzyko podejmowanych decyzji, prowadzimy audyty komunikacyjne marek. Od lat skutecznie wspieramy naszych Klientów w budowaniu trwałej przewagi rynkowej. Znaczenie i rola marek w społeczeństwie nieustannie rośnie, dlatego przygotowywane przez nas plany działania nastawione są na tworzenie i utrzymywanie ich kapitału oraz wartości, które niejednokrotnie wykraczają poza wartości materialne. Przygotowujemy długo- i krótkoterminowe strategie, mające za zadanie budowanie wizerunku, tworzenie architektury marki. Efektem naszych działań jest znaczny wzrost sprzedaży.

Jesteśmy świadomi, że odpowiednia identyfikacja wizualna marki jest podstawą, na której buduje się wizerunek. W swoich działaniach korzystamy z wieloletniego doświadczenia – wprowadzaliśmy na rynek wiele brandów, zawsze z dużym sukcesem.