Budowanie i zarządzanie własnym wizerunkiem oraz karierą, czyli tzw. personal branding, to element budowania wiarygodności i rozpoznawalności na rynku.

Stworzenie silnej marki osobistej daje przewagę w działaniach marketingowych oraz sprzedażowych i tworzy wymierną wartość rynkową. Zbudowanie wizerunku jest procesem wymagającym spójnej komunikacji na wielu płaszczyznach.

Kompleksowa obsługa PR

Zajmujemy się budowaniem reputacji właścicieli i prezesów organizacji, członków zarządów firm, osób pełniących funkcje publiczne. Wzmacniamy ich wizerunek jako ekspertów, specjalistów w swojej dziedzinie. Dbamy o to, by pojawiali się w odpowiednich kontekstach na konferencjach, w telewizji i prasie. Monitorujemy ich wizerunek w mediach i wspieramy w budowaniu świadomego dialogu z otoczeniem.

Zarządzanie przedsiębiorstwem czy organizacją oznacza również bycie liderem zespołu, a dbanie o swoich pracowników jest jednym z kluczowych narzędzi personal brandingu. Wspieramy naszych Klientów w budowaniu trwałych, satysfakcjonujących relacji z pracownikami, pomagamy tworzyć ścieżki rozwoju, organizujemy szkolenia. Wychodzimy z założenia, że silny i mądry lider inwestuje w zespół, a swoją postawą inspiruje do działania.

Dla naszych Klientów prowadzimy audyt wizerunkowy i wspólnie wyznaczamy obszary, które warto by było wzmocnić. Zastanawiamy się nad tym, jakie wyjątkowe wartości nasz Klient może zaoferować innym. Pomagamy odkrywać cechy wyróżniające konkretną osobę i na tym budujemy strategię działania. Nie interesuje nas preparowanie wizerunku, lecz odpowiednie artykułowanie autentycznych cech – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć  trwały i wiarygodny wizerunek. Zbudowana w ten sposób rozpoznawalność przynosi wiele korzyści, często wykraczających poza sferę zawodową.

PR Korporacyjny

PR Produktowy

PR Kryzysowy

Public Affairs

Eventy PR

CSR

PR Wewnętrzny

Media Relations

Digital

Social Media

Strategia PR

Zarządzanie marką osobistą