Wizerunek ma kluczowy wpływ w budowaniu trwałej przewagi rynkowej, dlatego jako Agencja zapewniamy usługi z zakresu Public Relations w sposób pełny i kompleksowy.

Świadomi, że każda firma funkcjonuje w konkretnym otoczeniu biznesowym i społecznym, dla każdego Klienta przygotowujemy oraz wdrażamy strategie odpowiadające jego potrzebom. Zajmujemy się całościowym dbaniem o wizerunek, wraz z employer brandingiem, Corporate Social Responsibility, zarządzaniem kryzysowym i sprawami publicznymi. W tym celu korzystamy z odpowiednio dobranych, zindywidualizowanych narzędzi i kanałów komunikacji. Od wielu lat organizujemy konferencje, eventy, prowadzimy kampanie społeczne. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami mediów branżowych i ogólnopolskich, liderami opinii. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie media relations – opracowujemy materiały prasowe, plasujemy wypowiedzi ekspertów w topowych tytułach, współpracujemy z czołowymi dziennikarzami. Mamy stały kontakt z decydentami, instytucjami pozarządowymi oraz przedstawicielami organizacji pracodawców.

Powierz nam swoje działania wizerunkowe

Jesteśmy świadomi, że za sukcesem każdego przedsięwzięcia stoją ludzie i to ich zaangażowanie gwarantuje sukces na rynku, dlatego dla naszych Klientów prowadzimy działania mające na celu podwyższanie satysfakcji z pracy i wzmacnianie więzi pracowników z firmą. Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu wizerunku wiarygodnego, atrakcyjnego pracodawcy. W tym celu dobieramy odpowiednie narzędzia – systemy pozapłacowe, strategie mające na celu poprawienie kultury organizacyjnej, ułatwienia w utrzymaniu work – life balance.

Pomagamy naszym Klientom wdrażać strategię CSR, zwracamy uwagę na wpływ przedsiębiorstw na środowisko zewnętrzne. Tworząc projekty, uwzględniamy interesy społeczne, środowiskowe i etyczne. Wspieramy naszych Klientów we wdrażaniu dobrych praktyk – organizujemy szkolenia, kampanie społeczne, inicjujemy działania proekologiczne, współpracujemy z lokalnymi społecznościami. Priorytetem jest dla nas odpowiedzialność.

Oferujemy pomoc w komunikacji kryzysowej oraz pomagamy wypracować strategie minimalizujące ryzyko wystąpienia trudnych sytuacji wizerunkowych. Każda organizacja powinna mieć przygotowany plan, który wdrażany jest w przypadku kryzysu, dlatego dla naszych Klientów wykonujemy audyty komunikacyjne, prowadzimy szkolenia. W przypadku wystąpienia trudnej sytuacji jesteśmy do dyspozycji Klienta 24/7, a dzięki jasnej i skutecznej strategii jesteśmy w stanie ograniczyć jej skutki i czas trwania do minimum.

PR Korporacyjny

PR Produktowy

PR Kryzysowy

Public Affairs

Eventy PR

CSR

PR Wewnętrzny

Media Relations

Digital

Social Media

Strategia PR

Zarządzanie marką osobistą

Naszą zasadniczą rolą jest bycie partnerem dla naszego Klienta. Razem, ramię w ramię, zmierzamy do sukcesu. Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja i każde środowisko biznesowe wymaga indywidualnego podejścia do komunikacji, dlatego, przede wszystkim, słuchamy Klienta i wraz z nim ustalamy priorytety i cele. Od blisko dwudziestu lat nasi specjaliści, kierując się najwyższymi standardami etycznymi, z pełną determinacją czuwają nad stabilnością biznesu naszych Klientów.